Şifrenizi Unuttunuz mu ?
Okudum Kabul Ediyorum

Kullanım Koşulları

Sitemiz Kırklareli'de faaliyet gösteren firmaların kampanyalarını daha rahat, hızlı ve ekonomik şekilde çok fazla kişiye ulaşmasını hedefliyoruz.

Web sayfamızda, ilanlar 15 gün boyunca yayınlanacaktır. İlan süresi bitiminde 'kaçan fırsat' şeklinde 3 gün yayında kalacaktır.

Sitemizde bulunan 5 adet reklam alanın dada firmanıza ait reklam verebilirsiniz.

Bizde açılışa özel olarak şu şekilde bir kampanya yapmaya karar verdik. İlk kez ilan veren firma veya kuruluşlar için bir haftada bizde diyoruz. Yani ilanınız toplamda 3 hafta yayında kalacaktır. Buda yetmez yüzde ellide indirim yapalım dedik. Bizi takip etmeye devam edin.

İndirimi Bul nedir nasıl çalışır

İndirimibul.com nedir? İndirimibul 2017 yılında kurulan, başta yeme, içme ve eğlence olmak üzere her gün şehrinizin en iyi fırsatlarını sizlere sunan bir sosyal satın alma platformudur.

Şirket felsefemiz oldukça basit: Üyelerimize, kendimize hizmet edilmesini istediğimiz şekilde hizmet veriyoruz.

Bunun doğal sonucu olarak; Her birimizin yakalamak isteyeceği fırsatlar sunuyoruz! %50 ve üzerinde avantajlar sunmak işin sadece yarısı. Diğer yarısı ise mükemmel hizmeti veya ürünü sunabilmekte saklı. Şehrin en popüler markaları ve rakip kabul etmez fırsatlarımızla siz de dışarı çıkıp yepyeni tecrübeler edinebilirsiniz. Bu yüzden, sitemizde yayınlanan her fırsatın bu güveni vermesini ve bir tutku hale gelmesini istiyoruz.

Yeni şehir rehberiniz: İndirimi Bul! Yeni açılan restoranlardan konserine, son güzellik çözümlerinden günlerce sürecek festivallere kadar şehrinizde o an ne konuşuluyorsa, yalnızca bir “tık” ötenizde!

Şark kurnazlığı yok! Biz gerçekten İndirimibul’u sevmenizi istiyoruz. Sinirinizi bozan gizli saklı şartlar bunu sağlamak için kullanacağımız en kötü yöntem olsa gerek. Fırsatı yakaladığınız andan kullandığınız ana kadar gerçekten iyi hissetmenizi ve aldığınızı fırsatın doğruluğundan emin olmanızı istiyoruz. Eğer fırsat hakkında alışılmışın dışında bir nokta varsa (örn: şehirden uzak bir nokta) bunu zaten belirteceğimize emin olabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri! Sizin gibi biz de “saatler süren”, hep “bir başka arkadaşa” aktarılan veya “haftalar sonra gelen e-posta cevapları” gibi kötü müşteri hizmetleri deneyimleri yaşadık. Bunun için müşteri hizmetlerimizin gerçekten mutluluğunuz için çalışan bir departman olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kötü bir deneyim mi yaşadınız? Çok beğendiğiniz bir fırsatın yeniden yayımlanmasını mı istiyorsunuz? İndirimibul ile ilgili aklınıza takılan bir soru mu var? [email protected]’a e-posta yolladığınızda sorununuzu en kısa sürede sonuca ulaştırmak adına elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Son Eklenen Fırsatlar Anında Haberdar Olabilirsiniz...
Copyrigt © 2022 | www.indirimibul.com | Bir Kobi Web Teknolojileri Markasıdır.